Ovdje ste:: Sport Fudbal "Fair play" u prvoj utakmici slavio

"Fair play" u prvoj utakmici slavio

Ispis

Nedavno formirani Fudbalski klub - škola fudbala "Fair play", u subotu je odigrala prijateljsku utakmicu protiv vršnjaka iz škole fudbala "Respect" iz Kalesije.

Utakmica je odigrana u Vukovijama, a igrali su je dječaci pionirskog uzrasta, godišta 1997. i 1998. Krajnji rezultat je bio 1:5. Visoku pobjedu ekipi iz Sapne donijeli su svojim pogocima Edin Muratović u 17. minuti, Belmin Jukić u 61. minuti, Ševko Mešić u 68. minuti, Emrah Smajlović u 75. minuti a tačku na odličnu partiju stavio je Mirza Muminović golom u 79. minuti za rezultat 1:5.

Prema svim procjenama najbolji pojedinac je bio Elvir Majlović, koji je svojim fantastičnim osjećajem za ritam igre i preciznim pasovima izazivao najveću pažnju.

Ovo je pokazatelj da se u Fair playu radi dobro te da su momci koji tamo uče prve fudbalske korake odabrali prave učitelje.